Reklama banerowa programmatic

Umożliwiamy dotarcie do 12 mln klientów posiadających określone intencje zakupowe dzęki reklamie banerowej w modelu programmatic

Reklamy targetujemy w oparciu o profile klientów przeglądających gazetki reklamowe określonych sieci handlowych i dane lokalizacyjne

Reklama banerowa programmatic

Umożliwiamy dotarcie do 12 mln klientów posiadających określone intencje zakupowe dzięki reklamie banerowej w modelu programmatic.

Reklamy targetujemy w oparciu o profile klientów przeglądających gazetki reklamowe określonych sieci handlowych i odwiedzane przez nich lokalizacje.

Popularne formaty reklam

320×50

300×250

250×250

300×50

VIDEO

Reklamy Target FMCG mają średnio

3x wyższą klikalność

Mierzymy konwersję w oparciu o odwiedziny sklepów

Wynikiem realizowanych kampanii jest współczynnik konwersji odwiedzin, który stanowi liczbę odwiedzin lokalizacji związanej z reklamowanym produktem po kliknięciu w reklamę.

Średnia konwersja naszych reklam wynosi 5%

Targetujemy reklamę na klientów określonych sieci handlowych

Posiadamy grupy użytkowników odwiedzających określone sieci handlowe. Monitorujemy ponad 25 tysięcy sklepów w Polsce, dzięki czemu dysponujemy grupą docelową dla każdych potrzeb.

Szukasz swoich klientów lub klientów konkurencji?

Reklama geotargetowana

Chcesz dotrzeć z reklamą do osób przebywających lub odwiedzających określone lokalizacje, np. lotniska, dworce kolejowe, stadiony, galerie handlowe, stacje benzynowe?

Nie ma segmentu spełniającego Twoje potrzeby?
Stworzymy go dla Ciebie. Daj nam znać!

Segmenty do kampanii

udostępniamy w systemach

Jesteś zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo